Финта

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пишувај кирилица! Активирајте се, постирајте! :)


+2
Anu6ka
zdravkovski
6 posters

  Ајде на сколија ...

  бубу
  бубу
  Почетник
  Почетник


  Број на мислења : 18
  Репутација : 3
  Join date : 2009-04-04

  Ајде на сколија ... - Page 2 Empty Re: Ајде на сколија ...

  Пишување  бубу Вто Сеп 01, 2009 9:14 pm

  Moneto напиша:на сколија топ=)..а дечки? Laughing

  не само кај вас.. кај сите беше топ .. хахаха
  (леле рамонаааааа ко ке ти гослушнам името маче одма ми иди да се изнасмеам ради нашите мн паметни разговори.. ела на мсн ко ке мојш..)

   Сега е точно Нед Мај 22, 2022 2:51 am