Финта

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пишувај кирилица! Активирајте се, постирајте! :)


3 posters

  Статичен или Лап Топ?

  zdravkovski
  zdravkovski
  Admin


  Број на мислења : 58
  Репутација : 4
  Join date : 2009-03-31
  Местолокација : Македонија

  Статичен или Лап Топ? Empty Статичен или Лап Топ?

  Пишување  zdravkovski Чет Сеп 03, 2009 9:24 am

  Ја имаше темава и претходно, ама ај пак да ја клајме да помуабетимe.Very Happy.
  Инаку се разбира Лап Топ, поќе ќе ти се најди во животот.xD


  _________________
  Посегни и допри некого ..
  Anu6ka
  Anu6ka
  Почетник
  Почетник


  Број на мислења : 39
  Репутација : 3
  Join date : 2009-04-01

  Статичен или Лап Топ? Empty Re: Статичен или Лап Топ?

  Пишување  Anu6ka Чет Сеп 03, 2009 8:41 pm

  па лаптоп бе пеце се разбираааааааааааааа...без него не се живеј!!!! flower
  thugprophet
  thugprophet
  Почетник
  Почетник


  Број на мислења : 6
  Репутација : 4
  Join date : 2009-09-17

  Статичен или Лап Топ? Empty Re: Статичен или Лап Топ?

  Пишување  thugprophet Чет Сеп 17, 2009 10:27 am

  лаптоп?! лаптоп?!?! милион проблеми како греење, ладење, батерија, па непрактична замена за маус... ако ти треба, ок е лаптоп, ама за дома лаптоп... suck.. afro
  zdravkovski
  zdravkovski
  Admin


  Број на мислења : 58
  Репутација : 4
  Join date : 2009-03-31
  Местолокација : Македонија

  Статичен или Лап Топ? Empty Re: Статичен или Лап Топ?

  Пишување  zdravkovski Саб Сеп 19, 2009 2:21 pm

  Ти е мака, а сакаш да дремиш на мсн.До кај 2 или 3 навечер, си се здрвил на столица.И напиши тука Лап Топ.Легни му ја в кревет, нешто грицки шо се нашло една пепса по можност.И цар си ..


  _________________
  Посегни и допри некого ..

  Sponsored content


  Статичен или Лап Топ? Empty Re: Статичен или Лап Топ?

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Нед Мај 22, 2022 2:11 am