Финта

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пишувај кирилица! Активирајте се, постирајте! :)


+4
Machor
Boksa
KeJti
zdravkovski
8 posters

  Претставете се,кој сте,шо сте,кај учите,мсн...И такви други глупости

  zdravkovski
  zdravkovski
  Admin


  Број на мислења : 58
  Репутација : 4
  Join date : 2009-03-31
  Местолокација : Македонија

  Претставете се,кој сте,шо сте,кај учите,мсн...И такви други глупости Empty Претставете се,кој сте,шо сте,кај учите,мсн...И такви други глупости

  Пишување  zdravkovski Пет Апр 03, 2009 1:47 pm

  Ова е чисто информативно колку да не шетаме по профили.
  пр.
  Име: Пецето
  Шо чоек : Арен ,се трпи(така мислам xD)
  Учи : Горната
  Клас : Прва еден
  Хоби : Форумчето,Империа онлајн,Мсн и Кик бокс
  Мсн : pecezdravkovski@hotmail.com

  (Инаку она во месенџери,тоа е друга приказнаVery Happy)


  _________________
  Посегни и допри некого ..
  KeJti
  KeJti
  Почетник
  Почетник


  Број на мислења : 15
  Репутација : 0
  Join date : 2009-04-02
  Age : 30
  Местолокација : Битола

  Претставете се,кој сте,шо сте,кај учите,мсн...И такви други глупости Empty Re: Претставете се,кој сте,шо сте,кај учите,мсн...И такви други глупости

  Пишување  KeJti Пет Апр 03, 2009 1:55 pm

  Кетии
  долната учи во втора13
  за 2 недели 17 годинки
  хоби: мсн, шетање,фитнес итн

  bom

  мсн: keti.bt@hotmail.com

  ајт...
  Boksa
  Boksa
  Почетник
  Почетник


  Број на мислења : 13
  Репутација : 4
  Join date : 2009-03-31
  Age : 28

  Претставете се,кој сте,шо сте,кај учите,мсн...И такви други глупости Empty Re: Претставете се,кој сте,шо сте,кај учите,мсн...И такви други глупости

  Пишување  Boksa Саб Апр 04, 2009 12:37 pm

  Бојан а.к.а. boXa.
  Учи горната ко будала, заедно со Пецето.
  Хоби: Дремење на мсн, и таквовање(скокање)
  мсн: boksa_93@live.com
  Machor
  Machor
  Admin


  Број на мислења : 27
  Репутација : 3
  Join date : 2009-03-31
  Местолокација : Дома

  Претставете се,кој сте,шо сте,кај учите,мсн...И такви други глупости Empty Re: Претставете се,кој сте,шо сте,кај учите,мсн...И такви други глупости

  Пишување  Machor Саб Апр 04, 2009 2:17 pm

  Марјан т.е. Мачор
  Учи - Горната со Пеце, Бојан и Гоксата .. xD
  Хоби - МСН, форумот, музика, трчање некогаш.
  МСН - machor@live.com


  _________________
  And i ain't scared of nobody but myself ..
  Anu6ka
  Anu6ka
  Почетник
  Почетник


  Број на мислења : 39
  Репутација : 3
  Join date : 2009-04-01

  Претставете се,кој сте,шо сте,кај учите,мсн...И такви други глупости Empty .

  Пишување  Anu6ka Саб Апр 04, 2009 4:39 pm

  Име- Андријана
  Години-15(сеа во мај 16) Very Happy
  У4ам-Горната(прва еден)
  Хоби-киснење на мсн..талкање..слушање музика..
  МсН-princess_andrijana@hotmail.com
  Web- http://calvinmwagoldspink.piczo.com/?cr=3

  и тоооо=]=]=]=]=]
  kiko.
  kiko.
  Почетник
  Почетник


  Број на мислења : 10
  Репутација : 2
  Join date : 2009-04-04

  Претставете се,кој сте,шо сте,кај учите,мсн...И такви други глупости Empty Re: Претставете се,кој сте,шо сте,кај учите,мсн...И такви други глупости

  Пишување  kiko. Пон Апр 06, 2009 3:56 pm

  Име - Христијан
  Години - 15 .. конечно ^^
  Учи - Горната
  Хоби - трчање, форумо, дота,мсн,фотографирање
  мсн - jinxt194@hotmail.com
  IvanPopay
  IvanPopay
  Почетник
  Почетник


  Број на мислења : 7
  Репутација : 0
  Join date : 2009-04-01
  Age : 28
  Местолокација : Битола

  Претставете се,кој сте,шо сте,кај учите,мсн...И такви други глупости Empty Хмм

  Пишување  IvanPopay Чет Апр 09, 2009 8:00 pm

  Значи..

  Име: Иван
  Прекар: Попај
  Училиште Evil or Very Mad : Горната
  Чоек: Ненормално Нормален
  Години: Уште 2 месеци и 16 Ќефој
  zadovolen zadovolen zadovolen
  Хоби Занимаци..: Љубов,Другари,МСН,Мотор, итн!
  Веб стр: http://jasbre.piczo.com
  бубу
  бубу
  Почетник
  Почетник


  Број на мислења : 18
  Репутација : 3
  Join date : 2009-04-04

  Претставете се,кој сте,шо сте,кај учите,мсн...И такви други глупости Empty Re: Претставете се,кој сте,шо сте,кај учите,мсн...И такви други глупости

  Пишување  бубу Вто Сеп 01, 2009 1:40 am

  мм .. е па вака дечињааа.. се викам Сара П. Rolling Eyes
  од утре официјално ќе учам Горната.. прва уштенезнамкоја .. подетално во класот на Талев..
  имам 15 годинки..
  мсн тие шо треба го знат тие шо ги интересира нека си дознат xD

  What a Face

  И то.. bounce

  Sponsored content


  Претставете се,кој сте,шо сте,кај учите,мсн...И такви други глупости Empty Re: Претставете се,кој сте,шо сте,кај учите,мсн...И такви други глупости

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Нед Мај 22, 2022 3:05 am