Финта

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пишувај кирилица! Активирајте се, постирајте! :)


+2
Alek
zdravkovski
6 posters

  Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив.

  zdravkovski
  zdravkovski
  Admin


  Број на мислења : 58
  Репутација : 4
  Join date : 2009-03-31
  Местолокација : Македонија

  Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив. Empty Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив.

  Пишување  zdravkovski Сре Апр 01, 2009 6:23 pm

  Пример :
  How High


  Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив. Splash

  Филмот How High ептен улафски,се работи за двајца црнци(другари) шо пушат марихуана 24/7 и едниот ќе умри(ќе се запали) ,па ќе падни од зграда,па ќе го удри автобус,абе пепел.И са овај другиот ќе ја клај пепелта негова во марихуаната кај шо расти и потоа ко ќе пуши од таа марихуаната ќе му излегва овај отепаниот.И тоа ќе го искористи да се запиши на Хардвард ,успат ќе запознај уште еден пушач на марихуана и ќе се спријателат.И со помош на нивниот другар/дух ќе ги поминват испитите на Хардвард со сите 5,но на една забава растението ќе им го украдат....Другото ќе видите

  Линк до торент :

  http://0.arenabg.com/details.php?id=dcb7edb64ba5e6b68e7cc92cf4eba1190696aa5e

  Линк до трејлер : https://www.youtube.com/watch?v=wN9MScUbMng

  Линкот за торентот е на arenabg.com за да го симнете треба да сте регистрирани,но можете и со акаунтот на форумот.Кој се наоѓа во "Даунлоад Секција".(Само притисни Home и ќе ја најдиш најдолу)
  Alek
  Alek
  Почетник
  Почетник


  Број на мислења : 6
  Репутација : 1
  Join date : 2009-04-01
  Местолокација : Битолаа

  Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив. Empty Re: Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив.

  Пишување  Alek Чет Апр 02, 2009 12:07 am

  https://www.youtube.com/watch?v=5GHz3C5coSI


  Предобро филмче! Се работи за еден тип шо ке му мани тупан на професорот и ке го стават во домашен затвор 90 дена, ке му прекинат и интернет и Xbox и се... ама па зато ке му се дешават многу јаки работи од кои и ке се всели одма до неговата куќа една многу јака типка. Ај да не кажвам многу земете го обавезно и гледајте го!
  zdravkovski
  zdravkovski
  Admin


  Број на мислења : 58
  Репутација : 4
  Join date : 2009-03-31
  Местолокација : Македонија

  Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив. Empty Re: Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив.

  Пишување  zdravkovski Чет Апр 02, 2009 3:11 pm

  Alek напиша:https://www.youtube.com/watch?v=5GHz3C5coSI


  Предобро филмче! Се работи за еден тип шо ке му мани тупан на професорот и ке го стават во домашен затвор 90 дена, ке му прекинат и интернет и Xbox и се... ама па зато ке му се дешават многу јаки работи од кои и ке се всели одма до неговата куќа една многу јака типка. Ај да не кажвам многу земете го обавезно и гледајте го!

  Еве и линкче до торент од филмот : Smile
  http://0.arenabg.com/details.php?id=8b1f3eaf625e7079f8fcc378f7042492c03f2848


  _________________
  Посегни и допри некого ..
  Boksa
  Boksa
  Почетник
  Почетник


  Број на мислења : 13
  Репутација : 4
  Join date : 2009-03-31
  Age : 28

  Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив. Empty A walk to remeber

  Пишување  Boksa Нед Апр 05, 2009 4:16 pm

  http://0.arenabg.com/details.php?id=4eccba79df7c360f4373dc7369aec87195441201
  Еве линк до торентот, нез шо се работи во филмот инаку, ама бил романтики.. Па ако не ве мрзи Smile
  zdravkovski
  zdravkovski
  Admin


  Број на мислења : 58
  Репутација : 4
  Join date : 2009-03-31
  Местолокација : Македонија

  Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив. Empty Re: Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив.

  Пишување  zdravkovski Нед Апр 05, 2009 6:37 pm

  Boksa напиша:http://0.arenabg.com/details.php?id=4eccba79df7c360f4373dc7369aec87195441201
  Еве линк до торентот, нез шо се работи во филмот инаку, ама бил романтики.. Па ако не ве мрзи Smile

  Дете муабетот е да клајш филм тебе шо ти е омилен и го имаш гледано,а не шо го немаш гледaно!Бо!Neutral


  _________________
  Посегни и допри некого ..
  бубу
  бубу
  Почетник
  Почетник


  Број на мислења : 18
  Репутација : 3
  Join date : 2009-04-04

  Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив. Empty Re: Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив.

  Пишување  бубу Нед Апр 05, 2009 11:13 pm

  Boksa напиша:http://0.arenabg.com/details.php?id=4eccba79df7c360f4373dc7369aec87195441201
  Еве линк до торентот, нез шо се работи во филмот инаку, ама бил романтики.. Па ако не ве мрзи Smile
  хаха а кој ти го кажа, ко за пример вака?

  јас го имам гледано иначе..

  драма/романтика.. постар филм.. има оскар за нешоо ама незз за шо ..


  за шо се работи ако ви кажам нема да ви е јако ако го гледате Laughing

  сепак еден од мојте фаворитии
  zdravkovski
  zdravkovski
  Admin


  Број на мислења : 58
  Репутација : 4
  Join date : 2009-03-31
  Местолокација : Македонија

  Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив. Empty Глуп и Поглуп

  Пишување  zdravkovski Вто Сеп 01, 2009 5:35 pm

  Пред некој ден го глеав(заедно со Бојан) и ептен ме бендисва филмчето.Се работи за двајца другари шо се ептен, ама она претерано глупи ама барем го живеат животот(за разлика од нас Very Happy).Нивна цел во филмот е да ја вратат актовката на женската која му се бендиса на Лојд, кој пред тоа ја возеше со лимузина до аеродром.А оваа си ја "заборави" таму актовката.И двата без работа,безнадежни решаваат да одат во Аспен да ја вратат актовката и да останат таму да живеат.По патот шо се случва, а богами и таму кога ќе појдат тоа е веќе ... Ај гледајте го бе!

  Глуп и Поглуп (Dumb and Dumber)
  Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив. Dumb%20and%20dumber

  http://zamunda.net/details.php?id=179161&hit=1 - Овде имате филм со солидна снимка ама е 1.3 гигабајти така нешто.
  http://zamunda.net/details.php?id=26589&hit=1 - Овде имате филм со не толку стакло снимка како првата ама сепак се трпи.Ова е 650 мегабајти(јас оваа ја зедов Very Happy )

  Акаунт за Замунда можите да најдите во даунлоад секцијата.


  Последната промена е направена од zdravkovski на Вто Сеп 01, 2009 7:35 pm. Мислењето е променето 1 пати


  _________________
  Посегни и допри некого ..
  Moneto
  Moneto
  Почетник
  Почетник


  Број на мислења : 12
  Репутација : 0
  Join date : 2009-09-01
  Age : 28

  Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив. Empty Re: Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив.

  Пишување  Moneto Вто Сеп 01, 2009 6:26 pm

  zdravkovski напиша:Пред некој ден го глеав(заедно со Бојан) и ептен ме бендисва филмчето.Се работи за двајца другари шо се ептен, ама она претерано глупи ама барем го живеат животот(за разлика од нас Very Happy).Нивна цел во филмот е да ја вратат актовката на женската која му се бендиса на Лојд, кој пред тоа ја возеше со лимузина до аеродром.А оваа си ја "заборави" таму актовката.И двата без работа,безнадежни решаваат да одат во Аспен да ја вратат актовката и да останат таму да живеат.По патот шо се случва, а богами и таму кога ќе појдат тоа е веќе ... Ај гледајте го бе!

  Глуп и Поглуп (Dumb and Dumber)
  Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив. Dumb%20and%20dumber

  http://zamunda.net/details.php?id=179161&hit=1 - Овде имате филм со солидна снимка ама е 1.3 гигабајти така нешто.
  http://zamunda.net/details.php?id=26589&hit=1 - Овде имате филм со не толку стакло снимка како првата ама сепак се трпи.Ова е 650 мегабајти(јас оваа ја зедов Very Happy )
  [quote]


  го иам глеано...се пресмеаааааааф! lol!
  zdravkovski
  zdravkovski
  Admin


  Број на мислења : 58
  Репутација : 4
  Join date : 2009-03-31
  Местолокација : Македонија

  Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив. Empty Глуп и Поглуп : Кога Хари го запозна Лојд

  Пишување  zdravkovski Сре Сеп 02, 2009 11:24 am

  Втор дел од филмот Глуп и Поглуп.Тука го имате тоа како се запознале овие двајца генијалци од првиот дел.Исто така прават многу глупости, нема некоја поента филмот ама вреди да се гледа... Very Happy

  Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив. Dumb_and_dumberer

  Линк до торент од филмот : http://zamunda.net/details.php?id=153257&hit=1 (тука го има и на бугарски јазик, ќе си смените таму во плеерот бидејќи ме мрзеше да барам друг торент шо чини)


  _________________
  Посегни и допри некого ..
  KeJti
  KeJti
  Почетник
  Почетник


  Број на мислења : 15
  Репутација : 0
  Join date : 2009-04-02
  Age : 30
  Местолокација : Битола

  Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив. Empty Re: Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив.

  Пишување  KeJti Саб Сеп 12, 2009 8:48 pm

  zdravkovski
  zdravkovski
  Admin


  Број на мислења : 58
  Репутација : 4
  Join date : 2009-03-31
  Местолокација : Македонија

  Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив. Empty Re: Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив.

  Пишување  zdravkovski Саб Сеп 19, 2009 2:29 pm

  Сексот и Градот. Sex and the City


  Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив. Sex-and-the-city-movie-reviews-050608-03


  Во филмов појма неам шо се работи бидејќи не сум го гледал, а го постирав по барање на еден момак "thugprophet" член на форумов се разбира.Тој нека ви го објасни.Линкот за даунлоад е подолу, а корисничко име и лозинка за да го симните ќе најдите во даунлоад секција.

  http://zamunda.net/details.php?id=100026&hit=1 (сите 6 сезони ко за тебе Very Happy)


  _________________
  Посегни и допри некого ..

  Sponsored content


  Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив. Empty Re: Постирајте ги тука вашите омилени филмови,по можност и торент линк до нив.

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Нед Мај 22, 2022 2:36 am